DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Tashmë nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe Taika Waititi janë duke jetuar një romancë

Shpërndaje

Tashmë nuk ka më dyshime se Rita Ora dhe Taika Waititi janë duke jetuar një histori dashurie.

Çifti u panë së bashku muajin e kaluar gjatë një ngjarjeje në Shtëpinë e Operës së Sydneyt.

Të enjten, çifti u fotografuan ndërkohë që po dilnin për drekë në restorantin “Chiswick” në periferi të Wollahra të Sydneyt.

Këngëtarja shqiptare dhe regjisori i filmit “Thor”, u bashkuan me miqtë e tyre, Chris Hemsworth, Aaron Grist dhe gruan e Matt Damon, Luciana Barroso. Sipas The Sun, dyshja nuk e kanë fshehur faktin se janë së bashku në mesin e miqve të tyre të famshëm – dhe gjërat mund të bëhen serioze mes tyre.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *