DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Tendencat kryesore të vjeshtës 2021 që nuk duhet t’i humbisni

Shpërndaje

Vjeshta është këtu dhe po ashtu trendet e saj. Edhe këtë sezon do të kemi rikthimin e disa trendeve nga viti i kaluar, klasikëve të përhershëm, ku do dominojnë jelekët e ngrohtë, xhaketat xhinse, dhe palltot e lirshme. Duke dal nga nje vit i veshtire pandemik, ”Marie Claire” ne propozimet e saj sjell nje pjese te shijes se koleksioneve te vjeshtës 2021 perfshire ketu palltot e ashpra të leopardit, materialet prej lekure e xhinsi etj

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *