DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Kendi i Filmit dhe Letërsisë

“The Undoing” shpallet seriali më i shikuar i HBO

Shpërndaje

“The Undoing” është shpallur shfaqja më e shikuar e HBO e vitit 2020 me plot 12.3 milionë shikues.

Miniseria, me protagonistët si Hugh Grant dhe Nicole Kidman, kapërceu “Big Little Lies” si serialin më të popullarizuar.

HBO konfirmoi se 48%e shikuesve thuhet se ndoqën serialin në platforma dixhitale, kurse finalet e serialit me gjashtë pjesë tërhoqën 3 milionë shikues në të gjitha platformat.

“The Undoing”, është një përshtatje nga romani më i shitur i vitit 2014 me të njëjtin emër nga Jean Hanff Korelitz.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *