DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

The Weeknd dhe Angelina Jolie fotografohen bashkë në Los Angeles, çfarë fshihet pas takimit misterioz?

Shpërndaje

Angelina Jolie dhe The Weeknd u fotografuan së bashku në Los Angeles të mërkurën në mbrëmje, duke ngritur dyshime mbi diskutimet per nje projekt te ri mes te dyve qe mund te lind se shpejti.
Sipas mediave ky takim mund te lidhet edhe me deklarimet e kengetarit se deshiron të vazhdojë karrierën e tij në Hollywood.

Fituesja 46-vjeçare e ‘Oscar’ kishte veshur një fustan të zi mëndafshi gjersa këngëtari i “After Hours”, 31 vjeç, dukej thjeshtë në një palë xhinse e çizme të zeza.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *