DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

”Ticket to Paradise”/Julia Roberts dhe George Clooney nisin xhirimet në Australi

Shpërndaje

Aktorët, Julia Roberts dhe George Clooney  janë rikthyer në Australi për xhirimet e komedisë së ardhshme romantike “Ticket to Paradise” . Filmi, një prodhim i ‘’Universal Pictures’’ ka si bashkë-skenarist  dhe regjisor  Ol Parker dhe sjell në rolet kryesore një kast të mrekullueshëm aktorësh siç janë: George Clooney, Julia Roberts, Billie Lourd, Kaitlyn Dever dhe Lucas Bravo.

Roberts, Clooney, luajnë një çift të divorcuar që udhëton në Bali për të parandaluar martesën e vajzës së tyre. Filmi i cili po pritet me kuriozitet do të ketë premierën më 21 tetor 2022.

Për Clooney, ky është një rikthim pas një kohe të konsiderueshme.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *