DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

‘’Tokio 2020’’/ Sportistja e njohur merr propozimin për martesë para gjithë botës!

Shpërndaje

Edhe pse nuk mundi të çojë në shtëpi një medalje, sportistja nga Argjentina Maria Belen Perez Mauricie  përjetoi momentin më të bukur të jetës gjatë Lojërave  Olimpike ‘’Tokio 2020’’

Ndërsa ajo ishte duke dhënë një intervistë live në televizionin argjentinas, pas saj Lucas Guillermo Saucedo që është trajneri  dhe njëkohësisht partneri i saj prej 17 vitesh kishte shkruar në një letër propozimin për martesë.

“Do të martohesh me mua? Të lutem?” – shkruhej në letrën e bardhë që ai mbante në dorë.

Ky ishte një moment i bukur dhe surprizues jo vetëm për sportisten, por edhe për publikun.  Mauricie bërtiti nga lumturia duke i dhënë edhe një PO të sigurt partnerit të saj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *