DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Tre breza në një foto”, Chiara Ferragni tregon imazhin e ëmbël familjar

Shpërndaje

Blogereja e famshme Chiara Ferragni ka ndarë me miqtë në rrjetet sociale një foto ku shihet me mamanë e saj dhe me vajzën e vogël Vittoria. “Tre breza në një foto”, ka shkruar ajo në foto.

Chiara para disa ditësh festoi njëmujorin e lindjes së vajzës së saj, ku organizoi një festë shumë të bukur e intime për Vittorian e vogël.

“Tre breza në një foto”, Chiara Ferragni tregon imazhin e ëmbël familjar 1Një muaj pasi solli në jetë vajzën e saj blogerja po përballet me një periudhë të bukur dhe njëkohësisht të vështirë midis mëmësisë, gjidhënies dhe kujdesit për bizneset e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *