DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Trendet e ‘’beach slippers ‘’që duhet ti keni tuajat këtë verë

Shpërndaje

Vera 2021 po afron. Edhe pse në një vit pandemik kanë nisur të shfaqen trendet e risitë e sezonit të ri.

Frymëzuar nga stili i blogereve dhe influencueseve, ‘’Oprah Daily’’ na njeh me tendencat e ‘’beach slippers ‘’të cilat bëhuni gati ti shihni kudo, sidomos në Instagram.

Para se të niseni për plazh, bëni një guidë në ‘’Star People’’ për të parë e kuptuar cilat janë trendet që do të dominojnë gjatë këtij sezoni të nxehtë. Përveç bikinit me bel dhe veshjeve lino, lista ka edhe shumë elementë të tjerë që është mirë t’i ndiqni.

Kështu, nëse dëshironi që të përditësoni gardërobën e sezonit, të nxisni kombinime të ndryshme  shikoni disa tendenca të shapkave të plazhit që do të pushtojnë këtë verë. Nuk keni pse shqetësoheni për të pasur shumë shapka gjatë kësaj vere, pasi mjaftojnë një palë me rripa dhe me ngjyra nude ose të tokës  dhe do të  dukeni thjesht perfekte!

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *