DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Trondit Angelina Jolie: Kam prova që Brad ka qenë qenë i dhunshëm në shtëpi

Shpërndaje

Beteja për kujdestarinë e fëmijëve mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt vazhdon. Mediat kanë zbuluar së fundmi se në dokumentet e reja të prezantuara në gjykatë, në lidhje me diskutimin e shkakut të divorcit, artistja ka thënë që ka prova të dhunës në shtëpi nga ana e ish bashkëshortit Brad Pitt dhe që është gati të sjellë fëmijët në gjykatë për të dëshmuar kundër tij.

Trondit Angelina Jolie: Kam prova që Brad ka qenë qenë i dhunshëm në shtëpi 1Pesë vjet nga ndarja e tyre e shumëpërfolur , shkaku i divorcit është ende në lojë, po aq sa edhe  kujdestaria e fëmijëve të tyre.

Deri më tani Brad ende nuk ka një reagim në lidhje me këto akuza të supozuara.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *