DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Trondit Gabriel Garko: Më kanë ngacmuar seksualisht kur isha fëmijë

Shpërndaje

Aktori i njohur Gabriel Garko në një intervistë të fundit ka rrëfyer traumën e përjetuar në fëmijëri që ka lënë gjurmë në jetën e tij. “Më kanë ngacmuar seksualisht kur isha fëmijë. Herën e parë që ndodhi isha nëntë vjeç. Ishte më e dhunshmja. Këto janë gjëra që edhe mund të të ndodhin, ama gjëja më e rëndësishme është të jesh në gjendje të dalësh prej tyre”,- tha Garko.

Trondit Gabriel Garko: Më kanë ngacmuar seksualisht kur isha fëmijë 1Ai rrefeu gjithashtu se kjo nuk kishte qenë hera e parë, pasi një situatë e ngjashme ishte përsëritur në moshën 16-vjeçare. “Për këtë përvojë kam folur edhe në librin tim autobiografik. Ishte dita kur fillova të pi duhan, edhe pse i urreja njerëzit që pinin duhan. Isha shumë i shqetësuar. Nuk dija çfarë të bëja dhe kështu bleva paketën e parë të cigareve”, është shprehur ai.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *