DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Trondit Lady Gaga: Më përdhunuan kur isha 19 vjeç dhe mbeta shtatzënë

Shpërndaje

“The me you can’t see” është dokumentari i cili zbulon rrëfimet e pazakonta të personazheve të famshëm të showbzit dhe jo vetëm. Së fundmi pjesë e tij kanë qenë edhe këngëtarja e njohur Lady Gaga e cila ka rrëfyer një histori të dhimbshme të jetës së saj

Këngëtarja ka treguar se në moshën 19 vjeçare është përdhunuar nga një producent e madje ka mbetur shtatzënë.

“Isha 19 vjeçe kur punoja në fushën e muzikës dhe një producent më tha ‘Hiqi rrobat’. I thashë, jo dhe u largova. Më tha që do digjte gjithë karrierën time dhe nuk u ndal. Më kërkoi vazhdimisht të njëjtën gjë dhe pastaj nuk mbaj mend më. Më vonë shkova në spital sepse kisha disa dhimbje në trup. U habita kur hapa sytë dhe në pashë një psikiatër para meje. Kuptova që edhe këtë herë kisha pasur të njëjtën lloj dhimbje si dikur, kur më përdhunuan e më lanë shtatzënë.’’-ka treguar Lady Gaga .

Gaga ka inkurajuar të gjitha vajzat që fatkeqësisht mund të jenë duke përjetuar të njëjtën tragjedi, të mos fajësojnë veten por të denoncojnë me zë lë lartë për të dënuar dhunuesin.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *