DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Tuna bëhet nënë për herë të dytë, si e mbajti larg syrit të mediave shtatzëninë

Shpërndaje

Tuna Sejdiu është bërë nënë për herë të dytë, duke sjell në jetë një vogëlush të cilin çifti Tuna-Patris kanë vendosur ta pagëzojnë me mërin Zen.

Artistja kishte vendosur ta mbante shtatzëninë larg syrit të mediave, duke lajmëruar vetëm pasi e solli në jetë djalin, lajm i cili erdhi si surprizë për të gjithë.

Kjo i hedh poshtë edhe zërat për krisje dhe ndarje mes çiftit. Patris Berisha në një postim në rrjetin social Instagram ka shpërndarë një imazh të foshnjës, duke bërë edhe një mbishkrim.

Mirëserdhe në jetë Zen”, ka shkruar ai në përshkrim.

Këngëtarja e njohur ka postuar një fotografi nga salla e lindjes, në diçiturën e së cilës shkruan: ‘’ Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem.

Gëzuar Dita e Nënës! Proud Mom of Tian and Zen’’

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *