DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U bë baba një vit më parë, Boris Johnson drejt martesës së tretë

Shpërndaje

Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe e fejuara e tij 32- vjeçarja  Carrie Symonds u bënë prindër të një vogëlushi në prill të vitit të kaluar.

55-vjeçari Johnson i cili ka katër fëmijë nga martesa e tij e dytë, duket se është duke planifikuar një martesë të tretë. Sipas ‘’The Sun’’ kryeministri britanik dhe e fejuara e tij Carrie Symonds iu ka dërguar ftesat e dasmës familjes dhe miqve, dhe ceremonia cila do të mbahet me 30 Korrik 2022 në Britani. Më herët është raportuar se kryeministri britanik mund të martohej në Itali, ku e fejuara ka të afërmit, por ky lajm ende nuk është konfirmuar.

U bë baba një vit më parë, Boris Johnson drejt martesës së tretë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *