DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U bë baba për herë dytë, Harry merr dhuratën e veçantë nga Mbretëresha Elisabeth

Shpërndaje

Fundjavën që lamë pas Meghan Markle dhe princ Harry mirëpritën vajzën e tyre, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Lilibet Diana në ndër të Mbretëreshës dhe në kujtim të princeshës Diana. Kjo ngjarje kaq e bukur në jetën e Megan dhe Harry ka lumturuar gjithë anëtarët e familjes mbretërore, të cilët nuk kanë ngurruar ta urojnë publikisht çiftin.

E ndërsa të gjithë ishin kuriozë të dinin se cila ishte dhurata që Mbretëresha Elizabeth i bëri të voglës, së fundmi burime pranë saj kanë bërë me dije se ajo i ka dhuruar Princit Harry një degë ulliri shoqëruar me një ftesë për drekë kur ai të kthehet në Mbretërinë e Bashkuar muajin tjetër për të zbuluar statujën e Princeshës Diana.

Nga ana tjetër është mësuar se Meghan dhe vogëlushja janë kthyer në shtëpi.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *