DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U bë nënë për herë të parë/ Zbulohet emri që Shkurte Gashi zgjodhi për djalin

Shpërndaje

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Shkurte Gashi solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ndonëse ajo ende nuk ka reaguar publikisht për ardhjen në jetë të djalit, gjatë ditës u organizua një festë mikpritëse në shtëpi për këngëtaren dhe djalin e saj. Nga fotot e publikuara në rrjetet sociale kuptohet se këngëtarja ka zgjedhur ta pagëzoj vogëlushin me emrin Mal.

U bë nënë për herë të parë/ Zbulohet emri që Shkurte Gashi zgjodhi për djalin 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *