DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U fol për një romancë mes Kaye West dhe Irina Shayk, reagon Kim Kardashian

Shpërndaje

Zërat për një romancë dashurie mes Kaye West dhe Irina Shayk janë shtuar pasi të dy u fotografuan në një shëtitje romantike në Provence, Francë, në fillim të kësaj jave. West dhe Shayk u fotografuan duke ecur në pronën e një hoteli luksoz së bashku me disa persona të tjerë, teksa dukeshin shumë të qeshur e të kënaqur me njëri-tjetrin.

Në lidhje me këtë lajm ka reaguar dhe Kim.

“Kim dëgjoi për thashethemet se ai po takohej me Irinan. Ajo nuk u befasua. Ai gjithmonë e ka admiruar bukurinë e saj dhe ajo është një supermodele. Kanye e do botën e modës dhe të modelingut, kështu që kjo është e kuptueshme”. – ka thënë një burim.

West dhe Kardashian u ndanë shkurtin e këtij viti pas 7 vitesh martese në mënyrë paqësore, siç janë përpjekur ata të tregojnë ndërsa është kërkuar kujdestari e përbashkët e katër fëmijëve.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *