DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U kritikua për skenat në klipin e ri, Sia kërkon falje dhe merr vendimin e shumëpritur

Shpërndaje

Këngëtarja  e njohur australiane Sia ka kërkuar falje për rolin e një vajze autike në klipin e këngës së saj të re.

Kënga e cila u nominua edhe për dy çmime në ‘’golden Globe’’ ka shkaktuar debate kontraverse për skenën e përshkrimit të kufizimeve tek njerëzit autik

“Kam vendosur të largoj të gjitha pamjet e tilla. Kam dëgjuar njerëzit e gabuar dhe kjo është përgjegjësi e imja”, ka shkruar këngëtarja në Twitter, ndërsa kërkon edhe ndjesë publike . Sipas Sias, ishte paraparë që në fillim të klipit të këngës do të vendosej një paralajmërim për këtë gjë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *