DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U operua nga tumori në tru, mikesha e Adriana Matoshit tregon gjendjen e saj shëndetësore

Shpërndaje

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi disa ditë më parë iu nënshtrua operimit të tumorit në tru.

Operacioni i aktores përfundoi me sukses,ndërsa tashmë thuhet se gjendja e saj është stabile dhe pritet që në pak ditë të dal edhe nga spitali.

“Adriana është më mirë, ka filluar ta marrë veten dje dhe sot, nesër ose pasnesër lirohet nga spitali dhe do të jetë në regjim shtrati në shtëpi. Do të vazhdojë me terapinë derisa gjendja të përmirësohet komplet”, tha mikesha e saj Gentiana Bunjoshi për ‘’Klan Kosova’’. Për t’u solidarizuar me sfidën dhe diagnozën e saj, në Prishtinë u organizua një ecje në sheshet kryesore, ku morën pjesë një numër i lartë qytetarësh, miqsh dhe kolegësh të saj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *