DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U përfolën se janë në një lidhje dashurie, zbulohet arsyeja e vërtetë e takimeve mes The Weeknd dhe Angelina Jolie

Shpërndaje

Disa takime te herpashershme dhe foto te publikuara prej muajsh, bene qe mediat te aludonin per nje romance mes aktores se famshme Angelina Jolie dhe kengetarit tejet te suksesshem The Weeknd. Por së fundi eshte zbuluar arsyeja e vertete te ketyre takimeve. Duket se The
Weeknd po ndjek hapat humanitare të Angelina Jolie duke iu bashkuar Programit Botëror të Ushqimit të OKB-së si Ambasador. Këngëtari i “Can’t Feel My Face tha se Programi Botëror i Ushqimit të Kombeve të Bashkuara po bën një punë të rëndësishme për të ndryshuar dhe shpëtuar jetë njerëzish dhe se ai ndjehej i privilegjuar që po jep kontributin.

Përfaqësues të organizatës thanë se janë të nderuar që këngëtari iu bashkua misionit dhe qe do jete nje model e burim frymezimi per brezat e ardhshem të humanitarëve në luftën për të siguruar që asnjë njeri qoftë burrë, grua apo fëmijë të mos shkojë në shtrat i uritur.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *