DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Urimin më të bukur për 58-vjetorin Ardit Gjebrea e mori nga Joni

Shpërndaje

Moderatori  dhe artisti i dashur për publikun Ardit Gjebrea ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 58-të.

Ndryshe nga një vit më parë, 58-vjetori e gjeti në punë, duke prezantuar “E diela shqiptare” dhe sigurisht që urimet dhe festimet e para ishin me stafin. Mes qindra mesazheve të marra, ai që me shumë gjasë i ka mbushur zemrën është ai i të birit, Jonit.

Ky i fundit ka publikuar në Instagram një foto me Arditin dhe ka shkruar fjalët më të bukura për të atin, të cilin e konsideron si “vëllain e tij të madh”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @jongjebrea_

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *