DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Vajza e Eminem bën hapin e madh drejt martesës

Shpërndaje

Vajza e reperit të famshëm Eminem ka konfirmuar fejesën me partnerin e saj prej një kohe të gjatë, Matt Moeller. Alaina postoi disa imazhe të Mat, teksa ishte ulur në gjunj dhe i kërkonte asaj dorën.

“Ky moment. kjo jetë… po njëqind herë. Të dua”, shkroi ajo.

Vajza e Eminem bën hapin e madh drejt martesës 1
Alaina Marie Scott është vajza biologjike e ish-kunatës së Eminem, Dawn – binjake e ish-gruas së tij, Kim – por u adoptua nga reperi në vitin 2002 pasi Dawn pati probleme me varësinë nga droga (probleme që do i merrnin edhe jetën në vitin 2016.)
Kim dhe Eminem u martuan për herë të parë në vitin 1999 përpara se të divorcoheshin në vitin 2001, por ata do të rimartoheshin në mënyrë katastrofike në 2006 – për vetëm katër muaj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *