DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Vajzat e Cardi B shkëlqejnë veshur nga dy stilistet shqiptare

Shpërndaje

Me rastin e Krishtlindjeve Cardi B ka publikuar një foto me vajzat e saj. Reperja u shfaq më e lumtur se kurrë teksa uronte Krishtlindjen për miliona ndjekës, por vëmendjen më të madhe e morën dy vogëlushet e saj. Ato ishin veshur të dyja me të kuqe, ndërsa vulën e fustaneve e mban një markë shqiptare.

Dy nëna me origjinë shqiptare kanë arritur të ngrenë një brand dedikuar fëmijëve, me dashurinë dhe përkujdesjen ndaj tyre, “Sebell Couture”. Ato e kanë bazën në New York, por mjafton të hedhësh një sy në faqen zyrtare për të kuptuar se ka diçka shqiptare në emër dhe komentet e mbështetësve nga vendi ynë.

 

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Sebell Couture (@sebellcouture)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *