DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Veshja juaj e preferuar e verës gjendet këtu

Shpërndaje

Fustanet me ngjyra dhe lule duket se do të jenë trendi i kësaj vere. Ato janë komod, të freskët dhe mund të përshtaten për çfarëdolloj rasti.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një veshje ku donimon e bardha për një darkë romantike pranë detit ose një fustan me ngjyra më të forta, kjo fotogaleri i ka të gjitha. Modelet  e kësaj vere përfshijnë gjithçka; nga lulet, te pikat e deri te stampimet minimaliste. Ato  janë mjaft të veçanta dhe unike dhe ju mund të zgjidhni t’i vishni me shapka, sandale apo atlete të bardha.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *