DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

Veshjet më të bukura në “Brit Awards 2021”

Shpërndaje

Me rreth 4000 të ftuar ‘’Brit Awards 2021’’ u shndërrua edhe në një shfaqje të demonstrimit të stilit dhe modës.

Yjet parakaluan në tapetin e kuq për një moment fotografik para se të drejtoheshin brenda sallës në Londrën lindore për t’u bashkuar me 4000 mysafirë pa maska ​​që ishin atje për të parë shfaqjen.

Si ngjarja e parë e muzikës që mbahet në ambient të mbyllur në 14 muajt e fundit dhe tapeti i parë i madh i kuq në Londër që nga fillimi i pandemisë, të pranishmit dhanë maksimumin e tyre sa i përket paraqitjes, sikundër shihet edhe në këtë fotogaleri:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *