DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Vetëm tri javë pas lindjes, Emily Ratajkowksi ekspozon barkun e tonifikuar

Shpërndaje

Emily Ratajkowski vazhdon të shfaqet elegante dhe me stil, pa e humbur zakonin e të treguarit të trupit të saj, edhe pse vetëm 3 javë më parë u bë nënë për herë të parë.
Sylvester Apollo Bear erdhi në jetë në fillim të marsit dhe solli një gëzim të madh në jetën e modeles dhe bashkëshortit të saj Sebastian Bear-McClard.
Në shëtitjen e saj të zakonshme, modelja mbante veshur një bluzë të zezë e cila i nxirrte në pah linjat e saj të përsosura.
Pak ditë më parë, nëna e re ndau një foto në Instagram kur ushqente me gji vogëlushin e saj.

Vetëm tri javë pas lindjes, Emily Ratajkowksi ekspozon barkun e tonifikuar 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *