DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Kendi i Filmit dhe Letërsisë

Vin Diesel jep lajmin e keq për fansat/Ja kur përfundon ”Fast and Furious”

Shpërndaje

Nje lajm i keq per fansat e ”Fast and Furious” . ‘’Filmi do te vij drejt fundit’’- deklaroi aktori Vin Diesel gjatë një konference shtypi të ”Fast & Furious 9 – The Fast Saga” i cili do te shfaqet në kinematë amerikane nga 25 qershori.

Diesel, i cili luan rolin e Dominic Toretto tha se janë planifikuar edhe dy filma të tjerë afërsisht në 2023 dhe më pas në 2024.

“Çdo histori meriton një fund”, komentoi ai.

”E di që njerëzit mendojnë se nuk duhet të mbarojë, por unë besoj se për të gjitha gjërat e bukura ka një arsye për një përfundim”, shtoi ai.

Seriali i cili nisi debutimin ne vitin 2001, u shnderrua ne nje nga filmat me te ndjekur ne bote. 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *