DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“VIP Dado”, spektakli që do të sjell në rolin e dadove çdo javë yjet e ekranit

Shpërndaje

Pas një sezoni të suksesshëm në Kosovë, formati “VIP Dado” po behet gati per sezoni e ri qe pritet ta realizoj ne Shqiperi. Mediat kane zbuluar se dy moderatoret e ketij show do te jene Edi Manushi dhe Anita Haradinaj.

“VIP Dado”, i cili rrembeu vemendjen e shikuesve vitin e kaluar, do te sjell nga java në javë personazhe të ndryshme VIP në rolin e kujdestarëve të fëmijëve.

Koncepti bazohet mbi një familje, prindërit e së cilës do të duhet të dalin jashtë për darkë, ndërsa për fëmijët e tyre do të kujdeset një figurë publike.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *