DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

2020-ta, viti i bebeve! Ja vipat e showbizit që u bënë prindër

Shpërndaje

Ky vit që po ikën ishte një vit i mbushur me plot ngjarja. Te shumtë ishin personazhet VIP qe u bënë prindër për herë të parë dhe provuan per here te pare ndjesite e te qenit prind.

Këngëtarja e hitit ‘’SUUS’’ Rona Nishliu ne 19 korrik u bë nënë për here të parë duke e pagezuar vogelushen e saj me emrin Noa.

Olta Boka gjithashtu u bë nënë për herë të parë dhe zbuloi se emri i vogëlushës do të ishte Gaia.

2020-ta, viti i bebeve! Ja vipat e showbizit që u bënë prindër 1

Po ashtu pergjate ketij viti, Yllka Kuqi, këngëtarja e hitit ‘’Luj qyqek’’ u bë mama për herë te dytë me vajzen Luiza e lindur në 24 shkurt.

2020-ta, viti i bebeve! Ja vipat e showbizit që u bënë prindër 2

Aktorja dhe moderatorja Klea Huta me bashkeshortin e saj Elgid Doda u bënë prinddër për herë të parë duke sjellë në jetë vogëlushin me emër Krid.

2020-ta, viti i bebeve! Ja vipat e showbizit që u bënë prindër 3

Prezantuesja Fatma Methasani dhe partneri i saj Alfjo Rrotani u bënë prinder për here te parë duke sjellë në jetë vogëlushin me emrin Noa.

2020-ta, viti i bebeve! Ja vipat e showbizit që u bënë prindër 4

Edhe rep-artisti Mc Kresha u be baba  kete vit, teksa bashkëshortja e tij Erzina Shehu i dha fund pritjes së ëmbël duke sjellë në jetë te voglën Iza.

Jonida Vokshi, prezantuesja dhe aktorja e njohur së bashku me bashkëshortin e saj aktorin kosovar Besnik Krapi u bënë prindër për herë të pare duke sjellë në jetë vogelushen Emi.

Olta Gixhari aktorja që së fundmi është shpërngulur në Spanje u bë nënë ne 21 shtator të ketij viti dhe zgjodhi për vogelushen emrin Amar .

2020-ta, viti i bebeve! Ja vipat e showbizit që u bënë prindër 5

Etiketime:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sqSQ