DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

Vrasësi i celulitit: Këto ushtrime do t’ju çlirojnë nga makthi i celulitit, bëhen vetëm 10 minuta në ditë!

Shpërndaje

Nëse ndani pak kohë çdo ditë, do ta prisni verën në top-formë

Celuliti është një problem estetik që mundon një numër të madh të femrave, por lajmi i mirë është se ai mund të reduktohet me zgjedhjen e duhur të ushtrimeve dhe ushqimit.

Harrojini preparatet, xhelët dhe kremrat e ndryshme, e gjitha që duhet të bëni për të hequr qafe celulitin është futja e këtyre ushtrimeve në rutinën tuaj.

Ato godasin zonat e këmbëve, tendosin muskujt, por gjithashtu reduktojnë edhe celulitin.

Tani është koha e duhur për të filluar përgatitjet, në mënyrë që të mund ta prisni verën në formën më të mirë të mundshme dhe të vishni rroba banje pa ndonjë problem.

Nga pajisjet, do t’ju duhet vetëm një shirit.

Shikoni si duken ushtrimet në video:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *