DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

West Side Family lançon klipin e ri “Zemra Rreh”

Shpërndaje

Grupi shumë i dashur për publikun West Side Family,kanë sjellë për publikun këngën më të re.

“Zemra Rreh” titullohet projekti më i ri muzikor dhe vjen shumë ritmik dhe plot alegri për këto ditë të nxehta vere.

Kënga pritet që menjëherë të kthehet ne hit.

“ Ky projekt muzikor vjen ne nje kohe te veshtire per te gjithe ne, por pikerisht ne momente te veshtira, ne duhet te jemi te forte, te jemi mirenjohes, te festojme ato qe kemi dhe jo ato qe nuk kemi” u shprehen anetaret e grupit West Side Family.

https://youtu.be/usGfaTqsdvM

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *