DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Winnie Harlow zgjedh fustanin e Valdrin Sahitit për festën e ditëlindjes

Shpërndaje

Modelja me famë botërore Winnie Harlow keto dite festoi ditelindjen e saj te 27.

Ajo zgjodhi që të festoje në Los Angeles me miqtë e saj,por, ajo që ra në sy ishte fustani i saj elegant e plot shkëlqim. Veshja e mahnitshme është realizuar nga stilisti shqiptar Valdrin Sahiti.

Me rripa të hollë në krahë dhe një prerje që shfaqte dekoltenë, fustani e bëri bukuroshen të dukej tamam si një princeshë për ditëlindje.

Winnie Harlow zgjedh fustanin e Valdrin Sahitit për festën e ditëlindjes 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *