DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Xhesika Berberi feston ditelindjen/ Adrola Dushi i ben urimin me te bukur

Shpërndaje

Xhesika  Berberi sot feston ditëlindjen, nuk mungojne urimet nga bukuroshja brune Adrola Dushi nje nga miket me te mira te modeles.

Përmes disa fotografive të realizuara në kohë të ndryshme, ajo ka treguar se sa e lumtur është që ka në jetë një shoqe të tillë si Xhesika. Me fjalet me te ndjera Adrola i ben kete urim special mikes se saj:

“Natë e madhe ishte kur linde ti dhe unë jam një nga njerëzit e bekuar që të kemi pranë. Aq shumë dashuri, mirësi e kujdes sa jep ti, e meriton të kesh atë zemër të mbushur plot lumturi”.

“Nuk harroj kurrë të të tregoj ty dhe Zotit sa falënderuese jam që të njoha. Gëzuar Xhes, të paça gjithë jetën”, ka shkruar Adrola.

Xhesika Berberi feston ditelindjen/ Adrola Dushi i ben urimin me te bukur 1

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *