DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ylli i ’Bollywood-it’ infektohet me koronavirus

Shpërndaje

Aktori i mirënjohur indian infektohet me koronavirus.

Amitabh Bachchan ka njoftuar fansat se këtë mbrëmje ka marrë rezultatet e testit për koronavirus, që doli të jetë pozitiv.

Ai bëri të ditur se është shtrirë në spital, ndërsa familja dhe stafi i tij po i presin rezultatet e testit.

“Të gjitha ata që kanë pasur kontakt me mua këto 10 ditët e fundit, i lus që të testohen”, shkroi ai.

Përpos tij, edhe djali i aktorit pas kësaj ka rezultuar pozitiv.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *