DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Ylli i njohur amerikan zgjedh të vishet nga stilistja shqiptare

Shpërndaje

Sukseset dhe fama e stilistes shqiptare Nensi Dojaka jane ne rritje.
Së fundmi ajo është përzgjedhur nga artistja e njohur amerikane Madison Beer, per te relalizuar veshjen e saj.

Beer ka rënë në sy me veshjen e saj, një fustan i shkurtër ngjyrë vishnje me dizanjin e veçantë në pjesën e bustit i cili i nxjerr në pah linjat perfekte të trupit, dhe është dhe një nga prerjet më unike të stilistes shqiptare.

Kujtojmë këtu se Nensi Dojaka ka veshur edhe yje të tjerë ndërkombëtarë si Bella Hadid apo Hailey Bieber dhe është fituese e disa çmimeve prestigjoze si stiliste

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *