DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“You For Me”, Rita Ora na njeh me disa imazhe nga klipi i ri

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, vazhdon të promovojë këngën e saj më të re , “You For Me”, e cila pritet te lancohet neser.
Këtë herë ajo do të vijë në bashkëpunim me Sigala, në një këngë e cila do të ketë ritme verore. Ne pritje te klipit te ri Rita Ora ka publikuar nje set fotografish nga prapaskenat e xhirimeve.

Duket se një pjesë e videos muzikore, fansat do ta shohin Ritën të bashkohet me disa femra të tjera, të cilat po bëjnë not të sinkronizuar, me veshje të njëjta.

Rita Ora aktualisht ndodhet në Los Angeles, pas disa muajsh qëndrimi në Australi, ku edhe nisi një lidhje të rem e regjisorin Taika Waititi.

Së fundmi ajo është takuar edhe me Jennifer Lopezin, ku thuhet se kanë biseduar për disa projekte të përbashkëta në muzikë dhe kinematografi. 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *