DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Zaimina Vasjari nënë për herë të dytë

Shpërndaje

Me një foto bardh e zi, ku shihet qartë barku tashmë i rrumbullakosur, Zaimina Vasjari zgjodhi të tregojë se po zgjeron familjen e saj dhe është sërish në pritje të ëmbël.

“E bekuar me një engjëll”, ka shkruar ajo, ndërsa ndau me fansat lajmin se do të bëhet nënë për herë të dytë.

Llogaria e saj në Instagram është mbushur me urime nga miq e fansa, ndërsa ende nuk ka dhënë detaje mbi gjininë e bebit. Zaimina dhe partneri i saj Klodi janë prindër të një vajze 3-vjeçare që quhet Kloe.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *