DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Zbulohen detajet e lancimit të komedisë romantike të Jennifer Lopez

Shpërndaje

“Shotgun Wedding”, komedia romantike ku Jennifer Lopez luan në rolin e protagonistes në krahë te Josh Duhamel, do të ketë premierën në ekran më 29 qershor të vitit 2022.

Jason Moore qëndron prapa kësaj komedie të shkruar nga krijuesja e “New Girl”, Elizabeth Meriëether dhe Mark Hammer.

Pjesë e kastit të aktorëve janë edhe Jennifer Colidge, Lenny Kravitz dhe Cheech Marin.

‘Lionsgate’ ka vendosur datat e shfaqjes edhe për filma të tjerë, “The Protege” më 20 gusht 2021 dhe “White Bird: A Wonder Story”, më 16 shtator 2022.

Edhe pse këto kohë kanë qenë të vështira për Lopez në planin personal pas ndarjes me Alex, ajo nuk e ka ndalur punën për projektet e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *