DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Zbulohet romanca e re e dashurisë e Adele

Shpërndaje

Mediat shkruajne se Adele, ka nisur një romancë të re dashurie. Behet fjale per agjentin sportiv dhe mikun e Jay-Z, Rich Paul.
Pasi dalja e tyre e parë publike bëri bujë në mediat sociale ne korrik te ketij viti, në ndeshjen e 5 të finaleve të NBA një burim konfirmoi për Page Six, “Ata kanë filluar takimet”.

Po kush eshte Rich Paul?

I apasionuar pas basketbollit, Paul anashkaloi pasionet për t’u bërë ‘një sipërmarrës dhe biznesmen’ që qëndron prapa lojtarëve.Ai ka tre fëmijë, por nuk ka qenë kurrë i martuar.

Adele, nga ana e saj, përfundoi divorcin me Simon Konecki në mars të ketij viti. Simon dhe Adele kanë një djalë bashkë të quajtur, Angelo.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *