DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

Zendaya vesh fustanin e dizenjuar nga stilistja shqiptare

Shpërndaje

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Zendaya padyshim është një nga imazhet më influencues të modës kudo në botë ditët e sotme. Jo më kot rastësisht, ylli i showbizit u shpall  ikona e modës për vitin 2021. Së fundi, veshja e saj në Londër në premierën e turneut promovues të filmit “Dune” ra në sy dhe u komentua nga mediat.

Zendaya vesh fustanin e dizenjuar nga stilistja shqiptare 1Për këtë event të veçantë ajo zgjodhi pikërisht një fustan nga stilistja shqiptare, Nensi Dojaka. Fustani është pjesë e koleksionit Pranverë 2022, stili i të cilit është i ngjashëm me krijime të së njëjtës stiliste që ia kemi parë veshur Bella Hadid, Emily Ratajkoëski, Dua Lipa etj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *